Pre firmy

Ak hľadáte originálny firemný darček pre svojich obchodných partnerov, významných klientov, skvelých zamestnancov, dáme vám TIP, s ktorým zažiarite.

 

KOŠTOVKA je odmena, poďakovanie, povzbudenie, motivácia, krásne želanie v podobe prémiových chutí priamo od farmárov! Takú kvalitu darčekového koša so slovenskými farmárskymi potravinami akú máme my nenájdete široko-ďaleko. Každú farmu osobne poznáme, produkty sme vyberali pri poctivých slepých degustáciách. Nám veľmi chutia! Navyše dizajn samotných darčekových balení je viac než príťažlivý. Posúďte sami.

about-image

Spokojní zákazníci, ktorí už KOŠTOVKU ochutnali

S radosťou môžeme povedať, že sme prešli viacročným testom dodávania KOŠTOVIEK v pandémii.

KOŠTOVKA si získala priazeň mnohých zákazníkov, ktorí si ju zvolili ako firemný darček. Tu sú niektorí z nich:

Veľkoobchodné podmienky pri odbere nad 15 ks

Ak si u nás objednáte minimálne 15 ks KOŠTOVIEK, ponúkneme Vám veľkoobchodné podmienky. Budete si môcť vyskladať mix produktov podľa Vášho výberu. Napíšte nám na office@agritours-slovakia.com a požiadajte o katalóg 2024. Radi Vám ho zašleme.

KOŠTOVKU pre firmy vieme personalizovať

Radi by ste mali na KOŠTOVKE Vaše logo? Chceli by ste použiť aj komplimentku? Radi Vám vyhovieme, napíšte nám čo najskôr!

Ochutnávka produktov

Neviete sa rozhodnúť, či KOŠTOVKA je to pravé orechové pre Vás? Myslíte, že po ochutnaní produktov by ste v tom mali jasnejšie? Radi Vám pošleme vzorky alebo naplánujeme cestu priamo k Vám. Ozvite sa nám.

a teraz s chuťou do toho

Zobraziť ponuku